Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Složit vládu - pan Babiš má pouze dva pokusy!

22. 11. 2017 17:33:44
Třetí pokus je pouhá chiméra, je to o ničem! Buď teď, nebo nikdy, správně to sděluje pan Zbyněk Stanjura z ODS – neschovávejte se a přihlaste se k vládní zodpovědnosti! SPD má výborného lídra a má příležitost plnit do určité míry

Třetí pokus je pouhá chiméra, je to o ničem! Buď teď, nebo nikdy, správně to sděluje pan Zbyněk Stanjura z ODS – neschovávejte se a přihlaste se k vládní zodpovědnosti! SPD má výborného lídra a má příležitost plnit do určité míry svůj program v koalici s ANO 2011. Pan Tomio Okamura je vycházející hvězdou politické scény, nikdo s ostatních lídrů politických stran, nedokáže naprosto přesvědčivě a s argumenty formulovat myšlenky – v tom, uznávám je to někdo!! Všimněte si ho.

To nálepkování jeho osoby, které dostává od ostatních politických stran včetně strany Pirátů je pouhou ubohou snahou o jeho donehestaci ! Je velmi srozumitelný a rozhodně ho nepojímám jako populistu, pojmenovává věci, tak jak jsou a které tak vnímá dost lidí, kteří s některými problémy o kterých on hovoří, přišli do osobního styku!

Jsou lidé pracovití snažící se si obstarat práci, teď hovořím o menšinách, a zrovna z takové jedné menšiny její členové pracují při rozvoji města blízko mého domu a dovedou „chytnout“ za práci, je radost se na ně dívat tak jaképak dělení? Ale také lidé ze stelné menšiny, kteří takovýto zájem neprojevují a zvykli si, že i bez práce lze získat od státu koláče! Myslím si, že řeč je pouze o tomto! Pan Tomio Okamura zřejmě nesedí v teplé kanceláři, sako převěšené přes opěradlo židle, ale chodí mezi lidi! A to docela stačí. Naprosto odmítám to, že je rasistou to snad ani nikdo nemůže myslet vážně!

Strana KSČM v podpoře hnutí ANO 2011, nemůže již nic ztratit v minulém článku jsem ji nazval „octomilkou“ jako i jiné strany zastoupené v Poslanecké sněmovně, kdy o procentních rozdílech vstupu do Poslanecké sněmovny rozhodovaly téměř promile! Podpořit hnutí ANO 2011, by měla KSČM i proti jeho vůli! Podpořit vládní program, který bude ve prospěch veřejnosti, může vždycky. A snad se zbaví pro současnost té hloupé „mantry“ na které doposud trvají a to je vystoupení z NATO.

Jejich voliči, o tom jsem přesvědčen, dali stejně své volební hlasy hnutí ANO 2011! Proto tak chabý procentní volební výsledek! Zbývá nepřešlapovat a jednat, někdy i tento riskantní a přesto si myslím zodpovědný počin jim někdy v budoucnu může přinést i bonus vládní strany. Ty výkřiky od některých politiků a bludů o návratu TOTALITY ti ať jimi straší 6. prosince na Mikuláše! To jsou fakt nesmysly a opakují se stále dokola a třeba někteří politici na nic jiného nepřišli, stále VARUJÍ!!! Svět je již od roku 1989 zcela jiný je třeba vytáhnout „gumáky“ z bláta kdo ještě v něm vězí.

Strana Piráti, jak jsem přesvědčen, směřuje, i když to neříká nahlas pod křídla pravicových voličů tam nemám obavy z nějakého jejich příštího výrazného volebního výsledku. Pouze rozmělní voliče ve prospěch své strany, kteří ji budou volit někdy příště na úkor ODS, TOP9, STAN a KDU-ČSL. A jestli zůstane v opozici tak samozřejmě nedosáhne ničeho!

Hnutí ANO 2011 jestli nyní promarní ten velký voličský potenciál, který v procentech od svých voličů obdrželo a naprosto se „skokem do dálky“ odtrhlo od ostatních politických stran a nesloží vládu, ztratí tím možná jedinou příležitost ukázat veřejnosti, že nemusí, vládnou lidé se označující za napravo nebo nalevo, ale že může vládnout i vláda rozumu. A o co vlastně jiného má jít?

A jako za docela věci prospěšnou záležitost, považuji, nevydávat pana Babiše“ k trestnímu stíhání, to může proběhnout někdy v budoucnu! Těch pár milionů, o které se vede spor, neuteče oproti miliardám, které již Českou republiku opustily. Jsem přesvědčen o tom, že jsou zástěrkou pro to, aby bylo sestavování vlády panem Babišem zastaveno o nic jiného nejde! Někdy i „přemíra spravedlivých“ může věci i škodit.

Autor: Ivo Hnilica | středa 22.11.2017 17:33 | karma článku: 25.43 | přečteno: 706x


Další články blogera

Ivo Hnilica

Sirotci - podpásovka síly ekrazitu!

Není důležité jméno, které s tímto pro duši člověka velmi „choulostivým“ tématem přišlo, ale pokládám ho za záměrný, dobře cílený a velmi nezodpovědný „kalkul“. Jiné slovo by bylo vhodnější! Někteří politici nevládních stran se ih

22.9.2018 v 14:07 | Karma článku: 13.73 | Přečteno: 160 | Diskuse

Ivo Hnilica

"Putinovo Rusko", balvan na cestě všehomíra? Já si to nemyslím. II. závěrečná část

Prezident RF Vladimír Putin svou úlohu ve vedoucí roli v řízení a směřování státu s vypršením jeho mandátu ukončí. Nastoupí zase jiný politik třeba to bude pan Alexej Nevalný, koho si Rusové zvolí prezidentem tak si něj počkejme.

20.9.2018 v 15:26 | Karma článku: 20.49 | Přečteno: 490 | Diskuse

Ivo Hnilica

"Putinovo Rusko", balvan na cestě všehomíra? To si nemyslím. I. část

Ve jménu "vyšších" principů, naskočila do zahraniční i vnitřní politiky manipulace s veřejným míněním. Je to pokračování koncovky "ismus" komunismus, socialismus, kapitalismus -"úřední pravda systému". Volné názory lidí když nejs

19.9.2018 v 15:03 | Karma článku: 19.71 | Přečteno: 368 | Diskuse

Ivo Hnilica

Andej Babiš a jeho politické cesty - vlevo,vpravo nebo někam "jinam"?

Opravdu nevím, co si mám myslet o politických veletočích pana Babiše. Byl jsem jeho příznivcem, když hnutí ANO 2011, vstoupilo na politickou scénu .....Myslím si, že těm jeho politickým "tanečkům" začíná, nerozumět i prezident.

13.3.2018 v 11:56 | Karma článku: 14.56 | Přečteno: 374 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Petr Burian

Carthago delenda est

Kartágo musí být zničeno, tímto zvoláním prý římský státník Marcus Porcius Cato zakončoval každou svou řeč, byť se týkala čehokoliv. A přesně takto v duelu o zákazu reklam na spotřebitelské úvěry působil i Marek Výborný z KDU-ČSL.

22.9.2018 v 14:09 | Karma článku: 6.68 | Přečteno: 107 | Diskuse

Karel Stýblo

Mravokárci.

Myslím, že toto silné a trapné téma se bude prodírat mediálním prostorem, dokud ho neukončí volby. Anebo, až paní euro-poslankyně za KDU-ČSL Šojdrová přestane mást veřejnost citovým vydíráním.

22.9.2018 v 14:01 | Karma článku: 19.77 | Přečteno: 185 | Diskuse

Jan Dvořák

Nezakuckal se premiér Babiš v Salcburku, když slyšel Macronovy hrozby?

Zdánlivě by to mohla být nepatřičná otázka vzhledem k tomu, že má až příliš osobní ráz, neboť co komu z voličů do toho je, kdy premiérovi zaskočí – jenomže v tomto případě je ve veřejném zájmu to vědět.

22.9.2018 v 10:30 | Karma článku: 20.60 | Přečteno: 574 | Diskuse

Jan Bartoň

Macron vyhrožuje nesolidárním státům "vykopnutím" ze Schengenu

Podle iDnes.cz francouzský prezident Emmanuel Macron tvrdě zaútočil na ty státy EU, které odmítají přijímat imigranty. Pohrozil jim vyloučením ze schengenského prostoru, což by těmto státům mohlo i vyhovovat.

22.9.2018 v 9:00 | Karma článku: 41.41 | Přečteno: 2934 | Diskuse

Petr Štrompf

Ještě, že máme homosexuály! Problém syrských sirotků by byl vyřešen

Mít chytrou ženu v politice je výhra. Cítí se svým okolím, dobře ví, co je mateřství a co vše obnáší výchova dítěte. Třeba i toho cizího.

22.9.2018 v 8:25 | Karma článku: 24.91 | Přečteno: 455 | Diskuse
Počet článků 77 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1024

Jsem konzument informací a zjistil, že politika je ohebnou záležitostí a výklad událostí v sobě skrývá více pravd. Nu a já se chci zúčastnit a posuzovat pravdy jiných s tou svojí. Samozřejmě kodex slušnosti je pro mne určující.

Najdete na iDNES.cz